Hakkımızda

Eğitim İmkanları

Çankaya Ortopedi, meslektaşlarımızın eğitimi ve kendini geliştirmesi konusunda yıllardır çalışmalar yapmaktadır. Ulusal ve uluslar arası kongre, sempozyum ve konferanslara eğitici ve konuşmacı olarak katılmanın yanı sıra, kitaplar yazmakta ve uygulamalı kurslar düzenlemektedir. Bunun yanında, cerrahi eğitimin en önemli parçalarından birisi olan ameliyathane ortamında bire bir eğitim konusunda da Çankaya Ortopedi fırsatlar sunmaktadır. Dileyen meslektaşlarımız bir hafta ile bir ay arası süreler boyunca gözlemci olarak ekip ile birlikte çalışma ve değişik cerrahların deneyimlerinden yararlanma imkanına sahiptirler. Bu eğitimin bir parçası olarak eğitim toplantılarına katılmak, konsey ve olgu tartışmalarına katkıda bulunmak ve ameliyatlara gözlemci olarak katılmak mümkündür. Şimdiye kadar gerek yurt içinden gerekse yurt dışından birçok meslektaşımız bu eğitim fırsatından yararlanmıştır.

Çankaya Ortopedi’de özellikle ileri artroskopik cerrahi teknikler, primer ve revizyon artroplastileri, robotik kalça ve diz artroplastileri, kompleks travma rekonstrüksiyonu, eklem koruyucu cerrahi, ayak ve ayak bileği rekonstrüksiyonu, pediatrik ortopedi ve pediatrik spinal cerrahi konularında eğitim almak isteyen meslektaşlarımızın özgeçmişleri ve bilimsel çalışmaları ile birlikte info@cankayaortopedi.comadresine başvurmaları ve çalışmak istedikleri süreyi bildirmeleri rica olunur.

01/05/2014 - 31/05/2014 tarihleri arasında TUSYAD’in Gezici Eğitim Bursu ile Ankara Özel Çankaya Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde Prof.Dr.Reha Tandoğan ile Dr. Asım Kayaalp yönetiminde artroskopi ağırlıklı klinik fellowship imkânından yararlandım. Bu güzel kliniğe gidecek meslektaşlarıma memnun kalacaklarını bildirir ve tavsiye ederim. Şimdiden başarılar dilerim.

Eğitim programını incelediğimde olmasını istediğim bu süre zarfında kalacak meslektaşlarımın durumuna göre poster, sözlü bildiri, case report ve/veya original article hazırlatılıp hem kliniğe hem de kendisine katkısının olacağıdır.

Dr. Asım Kayaalp ve Prof. Dr. Reha Tandoğan başta olmak üzere tüm Çankaya ailesine tekrar sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Yrd. Doç. Dr. Umut Hatay GÖLGE
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi
Ortopedi ve Travmatoloji AD